MENU
     

2009 yılında ev tekstili, tül ve perde sektöründe faaliyetlerine başlayan Hasmen Mefruşat Tekstil olarak modern dokuma tezgâhlarımızdan çıkan ürünlerimizle evinizi güzelleştirmek için çalışıyoruz. Gücümüzü, tüm beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı dikkatle değerlendirmekten alıyor, sahip olduğumuz teknolojiyi size en kaliteli ürünü sunmak, ürünlerimizi en hızlı şekilde ulaştırmak ve en ekonomik yollarla imal etmek için kullanıyoruz.

3500 m2’lik bir alana yayılmış olan fabrikamızda, tasarımları Hasmen Mefruşat Tekstil’e ait olan inovatif ürünler geliştiriyor, üretim aşamasında ekolojik dengeyi koruyan, çevre dostu bir anlayışla hareket ediyoruz.

Zamanın ruhunu yakalayan “Vesca Home Collection” isimli markamız, Rusya, Romanya, Ukranya, Avrupa, Arap ülkelerine ve İran’a ürünlerimizi ihraç ediliyoruz.

Daima güncellenen teknolojik altyapımız ve artan talebe paralel olarak gelişen profesyonel kadromuzla hep en iyisini başarmayı hedefliyoruz. Bu noktadan hareketle, satış öncesi ve satış sonrası eksiksiz hizmeti pazarlamadaki gücümüzün ayrılmaz bir parçası olarak görüyoruz.

Bugün, kuruluş felsefemizden aldığımız ilhamla kazandığımız başarıyı ve güveni devam ettirerek her geçen gün büyümeyi hedefliyor, hayallerinizdeki evi bir yuva sıcaklığına kavuşturmak ve sektörün öncü firmalarından olmak için tasarım aşkıyla ve büyüme arzusuyla çalışıyoruz.

Hasmen Mefruşat Tekstil